Köpek Oteli

Siz tatildeyken ya da yoğun bir döneminizdeyken köpeğiniz emin ellerde olsun, onun bütün ihtiyaçlarıyla ilgilenilsin fikrinden yola çıkılarak kurulan Köpek otelleri(Pet Otel)  köpek sahipleri için muhteşem bir hizmet.

 

Bazen can dostlarımıza zaman ayıramadığımızda vicdan azabı duyarız. Evcil hayvan kabul etmeyen otellere gitmek ister ama “Köpeğimi bırakacak kimsem yok”  diye vazgeçeriz ya işte Köpek otelleri tam da bunun için var.

Köpek oteline Pet Taksi vasıtasıyla gelen köpekleriniz, hem eğitim alıp hem de tatilin tadını çıkartabilmektedir. Köpeğiniz için istediğiniz eğitim her ne olursa olsun vermeye yetkin olan Köpek Otelleri, siz köpek sahipleri için büyük kolaylık. Köpeğim eğlenirken öğrensin ve gözüm arkada kalmasın diyen köpek sahipleri doğru yerdesiniz.

 

Sizin gözünüzün arkada kalmaması için alanında uzman ekibimiz, 7/24 veteriner hizmetimiz ve en kaliteli beslenme ve barınma olanağımızla siz değerli köpek sahiplerine en iyi hizmeti vermekteyiz.

Otele pet taksiyle gelen her köpek artık bizim dostumuz olur. Kendi köpeğimize nasıl bakıyorsak ona da öyle bakarız. En kaliteli mamalarla hazırladığımız öğünleri  cinsine ve sağlık durumuna göre sizden de görüş alarak ikram ederiz.

Günlük ve haftalık bakımlarını ihmal etmez. Gerekirse banyo yaptırıp tırnak ve diş bakımı da yaparız. Yani köpeğiniz sizin yanınızdayken hangi rutinlere sahipse onlar aynen devam edecektir. Bu konuda rahat olabilirsiniz.

Veterinerimizin de  sürekli köpeklerle ilgilenmesi bizim tesisimizi ayrıcalıklı kılmakta.

Eğitimle zenginleşmiş tatilinde köpeğiniz, hem sosyalleşecek hem de doğayla baş başa kalabilme imkanına sahip olacaktır. Geniş alanımızda özgürce koşup oyunlar oynayabilecektir. Şehirlerin sıkışık caddelerinden sonra otelimiz köpeğiniz için tam bir nefes alma yeri olacaktır.

Sıcaklara dayanıksız köpekleriniz için de klimalı salonlarda eğitim yürütmekteyiz.

Kısacası biz bu yola çıkarken kendi köpeğimiz için hayal ettiklerimizi gerçekleştirmeye çalıştık. Çünkü biz köpekleri dün sevmedik. Köpekler bizim hayatımıza girmedi. Biz köpeklerle ortak bir hayat kurduk.

Kendi köpeğimizle hayalimize, tüm köpekler kavuşsun istedik.

Biz Antalya Dog Club  olarak Antalya’nın harika ikliminde,  geniş bir bahçeye sahip, köpeğiniz için özel yatak ve koltukların olduğu doğayla iç içe olan tesisimizle sizin hizmetinizdeyiz.

 

 

Gelin tanışalım, arayın görüşelim