Pet Taksi

 

Köpeğinizle sürdürdüğünüz hayatın daha güzel olması için, ona aldıracağınız eğitimler çok önemlidir. Günümüzdeki Zorlu yaşam koşullarında, siz buna zaman ayırmakta zorlanabilirsiniz.

Zamanın bu kadar değerli olduğu bir çağda,  köpeğiniz adına ”Elimden geleni yaptım “diyebilmek için,  bazen birilerinden yardım istemeniz gerekebilir.

Pet Taksi, sizin konforunuz bozulmadan köpeğinizi,  her türlü eğitime ulaştıran bir hizmettir. Köpeğinizin evinizden alınıp istediğiniz eğitimleri almış şekilde kapınıza getiren bu hizmet, tüm koşuşturmalarınız içinde size cankurtaran misali yetişmektedir.

Pet Taksi bizim hep sıkıntısını hissettiğimiz bir ihtiyaçtan doğdu. Biz köpek sahipleri için, köpeğin bir yere gitmesi gerçekten sorun teşkil etmektedir. Özellikle de taşıta sahip değilsek. Köpeğimizi havasız yerlerde seyahat ettirmekten çekindiğimiz için çoğu planı iptal etmek zorunda kalırdık. Ama şuan ister eğitim için olsun isterse sadece Kargo için,  pet taksi köpeğinize konforlu bir ulaşım imkanı sunmakta. Artık planlarınıza onu da dahil edebilirsiniz.

Diyelim ki memlekete ailenizi görmeye gideceksiniz. Köpeğinizi bırakamazsınız .Başkasına emanet etmeye içiniz el vermez. O halde arayın bizi,  köpeğinizi sizinle aynı saatlerde memleketinize ulaştıralım. Siz de takın kulaklıklarınızı yolculuğun tadını çıkartın. Emin olun köpeğiniz de müzik eşliğinde yolculuk yapıp keyfini çıkartmakta.

 Yavru Köpeğiniz çok mu havlıyor. Siz gidin gideceğiniz yere, onu biz size, en güvenli şekilde ulaştırırız.

Pet Taksi sayesinde kolayca ulaşacağınız eğitimlerimiz, güvenli ve sağlıklı bir ortamda yürütülmektedir. Antalya Dog Club olarak biz size Köpek Ulaşımı, Kargo ve köpek eğitimleri konusunda her türlü hizmeti vermeye hazırız.

Pet taksiyle otelimize gelen köpeğiniz temel itaat eğitimi, ileri itaat eğitimi, alan koruma, şahıs koruma  ya da tuvalet eğitimini alabilmekte. Siz yerinizden kıpırdamadan köpeğinize el sallamış. 15 gün sonra da pencerenizde yolunuz gözlemiş ve geldiğinde gözlerinize inanamamış olacaksınız. Köpeğiniz havlamıyor, saldırmıyor ya da o artık bir Bodyguard Köpek… Hayali bile güzel. Artık bundan sonrası ikinize kalmış

 

Huzurlu bir ortam ,alanında uzman eğitimler ve sevgiyle yaklaşım ilkesini benimseyen kuruluşumuz, size ve köpeğinize en iyi hizmeti sunmak için 7/24 hizmetinizde.

Arayın görüşelim ,gelin tanışalım