Kedi Köpek Pet Oteli Pansiyonu

Ordu’nun En İyi Kedi ve Köpek Oteli

Bir kedi ya da köpekle yaşamını paylaşan ve onun bakımını üstelenen kişilerin en büyük sorunlarından bir tanesi iş seyahati ya da tatil gibi programlarında onları bırakacakları güvenli bir yer bulamamalarıdır. Pek çok kişi bu süreçte petlerini aile ya da yakınlarına bırakmayı tercih eder. Ancak söz konusu kişiler hayvan bakımı ile ilgili gerekli bilgilere sahip değilse döndüğünüzde köpek ya da kedinizi farklı bir ruh haline bürünmüş olarak bulma olasılığınız oldukça yüksektir. Bu nedenle ordu pet otel kedi ya da köpeklerinizden uzak kalmanız gereken zamanlarda onları gönül rahatlığı ile bırakabileceğiniz bir adres olarak hizmet vermektedir.

Kedileriniz İçin Güvenilir Adres

Kediler sahiplerinden uzak olduklarında yapıları gereği farklı ruhsal sorunlar yaşayarak hırçın ve asabi bir hal alabilmektedir. Şayet kedinizi emanet ettiğiniz ordu kedi oteli gerçekten güvenilir hizmet veren bir otel değilse kediniz sizden uzak olduğunda oldukça sıkıntılı bir süreç yaşamak zorunda kalacaktır. Bu nedenle herhangi bir seyahat planı yapmadan önce kediniz için güvenilir bir pet otel bulmaya özen göstermeniz gerekir.

Kedi bakımı konusunda tecrübeli ve bilgili bir otel seçtiğiniz takdirde kediniz sizin olmadığınız zamanlarda zorlanmayacaktır. Sizlerde ordu kedi pansiyonu hizmetimizden yararlanarak onları almak için geri döndüğünüzde oldukça eğlenmiş, mutlu ancak sizi özlemiş bir ruh hali ile karşılaşabilirsiniz.

Köpeklerinizi Güvenle Emanet Edebilirsiniz

Yaşamı en çok paylaştığımız bir diğer patili dostlarımız ise kuşkusuz ki köpeklerdir. Oldukça yüksek zekâ seviyesine sahip ve sahiplerine gönülden bağlı köpekler onlardan uzakta geçirecekleri zamanlarda tedirgin ve endişeli olabilmektedir. Köpeklerin sizden ayrı kaldıkları süreci herhangi bir sorun yaşamadan ve mutlu şekilde geçirebilmeleri adına yapmanız gereken tek şey ise alanında uzman ordu köpek oteli hizmetimizden yararlanmaktır.

Köpeklerinize de tıpkı kedilerinize olduğu gibi büyük bir sevgi, ilgi, şefkat ve özveri ile hizmet verdiğimiz ordu köpek pansiyonu işletmemiz tüm köpeklerin sahiplerinden ayrı kaldıkları süreci birer tatile dönüştürmektir.

Pet otelimizde tüm patili dostlarımız için rahatlıkla koşup oynayabilecekleri ve güvenlikli açık alanlarımız bulunmaktadır. Bu sayede günlük yürüyüşlerini rahatlıkla yapabilir ve arkadaşları ile oyunlar oynayarak zamanlarını keyifli olarak geçirebilirler. Kafes konaklamasına tamamen karşı olan otelimizde tüm kedi ve köpeklerimiz için tamamen kendilerine özel, temiz ve steril ortamlar sunmaktayız. Can dostlarımızın beslenme ve temizlenme gibi bedensel ihtiyaçlarının yanı sıra oyun, sevgi, şefkat ve güven gibi psikolojik gereksinimleri de büyük bir özveri ile karşılanmaktadır.

Minik canlarımızın kendilerini huzurlu ve rahat hissetmeleri adına sunmuş olduğumuz sıcak ortam sayesinde sizlerde aklınız onlarda kalmadan zamanınızı geçirebilirsiniz. Kedi ve köpeklerinizi bırakabileceğiniz, onları kendi aile üyeleri gibi kabul edip sahiplenecek, güvenilir bir pet otel arıyorsanız dilediğiniz zaman bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir