Konya Köpek Eğitimi Merkezi Fiyatları

 

Ben bir köpek sahibi olarak köpek eğitimi konusunda çok fazla araştırma yaptım. Köpek eğitimi nedir? Köpek eğitiminde neler yapılır? Sorularına cevap aradım hep. Sonunda Antalya dog Club ile tanıştım ve köpeğim Max da ben de rahat bir nefes aldık. Mesela eskiden Max ile dışarı çıkmak tam bir faciaydı. Gördüğü herkese havlıyordu. Bazen de çocukların peşinden koşmaya çalışıyordu. Apartmandan da şikayetler yükselmeye başlayınca bunu kendim beceremeyeceğimi ve bir uzmandan yardım almam gerektiğini anladım. Ve araştırmalarıma başladım. Konya’da yaşadığım için ilk araştırmam Konya köpek eğitimi oldu. Bu konuda o kadar az seçenek vardı ki çaresiz başka şehirlerde de araştırmaya girdim. İyi ki de girdim ve Antalya Dog Club ile tanışabildim.

Köpeklerde Temel İtaat Eğitimi

Köpeğim Ma, Antalya Dog Club’ a gitmeden önce ona ufak ufak bir şeyler öğretmeye çalışıyordum. Ama zamansızlıktan eğitimler çok devamlı olmuyordu bu yüzden de kalıcı olmuyordu. Köpeklerde temel itaat eğitimi çok basit gibi görünen ama zor olan bir eğitimdi bana göre. Ama Antalya Dog Club için bu çocuk oyuncağıydı sanki. 3 hafta gibi kısa sürede Max tüm komutları öğrenmişti. Artık onunla dışarı çıkmak eziyet olmaktan çıkmıştı. Antalya Dog Club temel itaat eğitimi sayesinde hayatımızı güzelleştirdi. İşte artık şimdi anlıyordum köpek eğitiminin önemini.

Köpek Eğitim Merkezi

Antalya Dog Club, bir köpek eğitim merkezinden çok fazla imkana sahip bir tesis. İçerisindeki geniş alanlar köpeklere özgürlük imkanı tanıyor. Köpek eğitmenlerinin köpeklerle diyoloğu da muhteşem. Sanki köpeklerle konuşuyorlar. Benim sözümü dinlemeyen Max orada kuzu gibiydi valla. Ya ortamı sevdi ya da doğru tekniği sadece köpek eğitmenleri biliyordu. Benim aylardır başaramadığımı başarmışlardı. Köpek eğitim merkezinde aradığım kriterlerden biri de Max’ın sağlığı ve beslenmesine en az benim kadar dikkat etmeleriydi. Köpeğim için evde kullandığım mamanın aynısını kullanıyorlardı. Üstelik sürekli veteriner tarafından kontrol ediliyorlardı. Temiz havada uyudukları kaliteli uykuyu hiç saymıyorum. Köpeğim bana geri geldiğinde resmen serpilmişti. İşte Antalya Dog Club bir köpek eğitim merkezi olmaktan öte bir ev gibiydi.

Köpek Eğitmeni

Köpek eğitmenimiz Semih Max ile o kadar iyi iletişim kurdu ki. Normalde Max yabancılara karşı her zaman mesafeli bir köpekken köpek eğitmeni Semih’i ilk gördüğü anda sevdi. Köpek eğitmenliğinin başka bir şey olduğunu o an anladım. Köpek eğitmeni demek sadece sertifika almak değil. Köpekle aynı dili konuşup onun ihtiyaçlarını anlayan kişidir köpek eğitmeni. Köpeğin eğitiminde merhametle otoriteyi aynı oranda kullanan, sabırlı, kararlı kişilerin işidir köpek eğitmenliği. Konya köpek eğitmeni konusunda ciddi sıkıntılar var. Bu anlamda ben bu coğrafyadakilerin korkmadan köpeklerini Antalya dog club ile tanıştırmalarını tavsiye ediyorum.

Köpek Eğitimi Fiyatları

Max için araştırmalara girdiğimde Köpek eğitimi için fiyatları da araştırdım. Ve bu anlamda arada uçurumlar olduğunu gördüm. Bazıları içi boş eğitimler için dünya kadar para istiyorlardı. Üstelik köpek eğitimi için uygun alan var mı sorusuna da cevap veremiyorlardı. O yüzden ben tercihimi köpek eğitim merkezlerinden yana kullandım. Eğer para vereceksem bu doğru yere gitmeli ve köpeğimde etkisini görebilmeliydim. O anlamda araştırmalarıma Konya köpek eğitimi fiyatları olarak devam ettim. ve karşıma yine en uygun fiyatlı köpek eğitim merkezi olarak Antalya Dog Club çıktı. O kadar emekle kurulan bir eğitim sisteminin fiyatı bende şaşkınlık yarattı. Bence siz de bir an önce Antalya Dog Club ile iletişime geçin ve köpeğinize uygun fiyata en iyi eğitimi aldırın.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir