Hakkımızda

Köpek severlerin temel sorununun eğitim olduğu yadsınamaz. Yanımızdaki yaramaz, bazen bize hayatı dar edebilir. Hatta bu dar alan, bazen bizi öyle bir çıkmaza sokar ki ondan vazgeçmek bile isteyebiliriz. İşte biz tam da bu amaçtan yola çıktık. Hiç bir köpekten vazgeçilmesin diye Antalya Dog Köpek Eğitim Merkezini kurduk.


Köpek sevgimiz işimizden bağımsız başladı. Yani biz önce sevdik sonra sevdiğimiz için ne yapabiliriz diye düşünmeye başladık. Köpeklerle yaşantımız nasıl daha keyifli hale gelir diye düşünürken, bir taraftan da sevdamıza dair eğitimler aldık. Uzman bir kadro oluşturduktan sonra, köpek ailelerinin karşılaştıkları sorunlara çözümler ürettik. Sadece köpek eğitim merkezi olarak kalmak bizi biraz kısıtlayacaktı. Hizmet alanlarımızı daha da genişletip Geniş kapsamlı bir köpek eğitim merkezi ve oteli haline geldik.

Hizmetlerimiz Neler Mi?

-Yavru Köpek Eğitimi
-Temel İtaat eğitimi
-İleri İtaat Eğitimi
-Tuvalet Eğitimi
-Alan Koruma Eğitimi
-Şahıs Koruma Eğitimi
-Köpek Oteli
-Pet Taksi

Eğer köpeğinizin eğitime ihtiyacı varsa, ve bu konuda güven sorunu yaşıyorsanız hemen arayın tanışalım. Bizi tanıdığınızda ve Otelimizi gördüğünüzde, köpeğinizi gönül rahatlığıyla bırakabileceğinize emin olabilirsiniz.


Köpeğinizin de en az sizin kadar tatile ihtiyacı var. Bırakın siz tatildeyken, o da arkadaşlarıyla sosyalleşerek hem öğrensin hem de keyifli bir tatil geçirsin. Tüm bunlar ve daha fazlası için bizi arayın. Kıymetlileriniz ,bizim için çok değerli. Gelin, tanışalım…Köpeğiniz de siz de Mutlu bir eğitimi hak ediyorsunuz.