Antalya Köpek Eğitimi Merkezi Fiyatları

Köpek eğitimi, tek başına üstesinden gelinmesi zor olan bir ihtiyaçtır. Yavru köpekler ya da yetişkin köpekler eve geldikleri andan itibaren insanlar için sorun olabilecek davranışlar sergilerler. Bu davranışlar, git gide yaşamınızı zorlaştıracak bir hal alır ve bir müddet sonra siz artık “imdat “çığlıkları atıyor olabilirsiniz. Önemli olan, iş bu noktaya gelmeden problemlerinizi çözmek olacaktır. Sizin için Köpek Eğitmeni Murat Güngör ile Antalya Dog Club köpek eğitim merkezini inceledik.

Köpek eğitimi nedir?

Köpek eğitimi, köpeğinizin ve sizin yaşantınızı, güzel bir hikayeye dönüştürecek bir dizi öğretiden oluşan eğitimdir. Genel anlamda davranış ve komut kazandırma üzerine kurulu olan bu sistem, profesyonel ellerde mucizeler yaratabilmektedir. Bu makalede profesyonel kurumlardan biri olan Antalya Dog club ve köpek eğitimine getirdikleri yenilikleri göreceksiniz.

Köpek Eğitimi Ne zaman Başlamalıdır?

Köpek eğitimine, köpeğiniz annesinden ve kardeşlerinden ilk eğitimini aldıktan sonra , sizinle arasındaki güven bağı sağlandıktan sonra başlanmalıdır. Yavru köpek eğitimleri, daha başarılı sonuçlara ulaşmanızı sağlasa da yetişkin köpeklerde de eğitim mucizevi sonuçlara ulaşabilmektedir. Antalya Dog Club, yavru köpek eğitimini özel tekniklerle devam ettirmektedir. Sonuçta yavru köpekler savunmasız ve hayata karşı çok meraklı köpeklerdir. Yanlış bir uygulama uzun yıllara yayılacak telafisi olmayan sonuçlara neden olabilir. Bu yüzden Antalya Dog Club, yavru köpek eğitimine özel bir ihtimam göstermektedir.

Köpek eğitmeni Murat Güngör’ e göre, eğitimlerde yetişkin köpekler, doğru tekniklerle en az yavru köpekler kadar başarı gösterebilmektedir. Güngör, Antalya Dog Club’ ı bu anlamda çok beğenmektedir. Antalya Dog Club alanında uzman, sertifikalı ve deneyimli eğitmenleriyle en eğitilmez denilen köpek için bile mucizevi sonuçları garantilemektedir.

Köpek eğitimlerinde köpeğin cinsi, daha önceki eğitimleri, sağlığı gibi bir çok faktör etkilidir. O anlamda köpek eğitimine ne zaman başlanmalıdır sorusunun tam bir cevabı yoktur. En iyisi onu uzmanların eline teslim edip sonuçlarının tadını çıkartmak.

Antalya Köpek Eğitim Merkezleri

Köpek eğitim merkezleri köpek eğitmenleri tarafından sürdürülen bir dizi eğitimin yönetildiği kurumlardır. Köpeğin davranış kazanmasını, belli bir sistematiğe göre düzenleyen bu kurumlar, köpek eğitiminde yapılması ve yapılmaması gerekenler konusunda her türlü bilgiye sahip olup, köpeklerin hayatında olumlu bir değişikliğe yardımcı olurlar. Elbette ki köpek eğitim merkezlerinin hepsi aynı kalitede değildir. Özellikle son yıllarda merdiven altı yerlerden 3/5 ders alıp köpek eğitmeniyim diyenlerin sayısı çok arttı ve bunlar da köpek dostları için ciddi bir tehlike arz etmektedir. Köpek eğitim merkezi seçerken çok dikkatli olunmalı, kurumsal yerler tercih edilmelidir.

Antalya Köpek Eğitim Merkezleri

Antalya, coğrafi açıdan köpek eğitimi için oldukça avantajlı bir bölgedir. Gerek iklimi gerekse coğrafi konumu köpek dostlarının Antalya’yı tercih etmesinin sebeplerindendir. Antalya Dog Club, Antalya’ nın en güzel yerinde geniş bir araziye kurulmuş bir köpek eğitim merkezidir. Köpek eğitmeni Murat Güngör’ e göre bir köpek eğitim merkezinde bulunması gereken ilk özellik sahiplerinin köpek dostu olmasıdır. Hayatında hiç köpek beslememiş insanların, köpek sahiplerinin beklentisini anlaması oldukça zordur. Bu tarz eğitimcilerin tek derdi maddi beklentilerdir. Oysa köpek beslemiş insanlar, sizinle aynı dili konuşur ve siz daha söylemeden onlar demek istediklerinizi anlarlar. Bu anlamda Antalya Dog Club köpek dostlarının, köpek sevdasıyla kurdukları bir eğitim merkezidir. Öncelikli amaçları maddiyat değil, köpeklerin mutluluğudur.

Aynı zamanda da köpek çiftliği olan Antalya dog club, geniş alanları, harika doğasıyla şehir hayatından sıkılan köpeğiniz için bir nefes olacaktır. Hepimizin ortak şikayeti bu değil mi? Büyük şehirlerin sıkışık alanlarında köpeğimizin özgürce koşacak yer bulamaması. İşte Antalya dog club bu anlamda da köpek dostu bir köpek eğitim merkezi. Köpeğinizin eğitilirken özgürlüğü de tadacak olmasından güzeli olmasa gerek.

Antalya’nın En İyi Köpek Eğitim Merkezi Antalya Dog Club Hakkında Bilmeniz Gerekenler

-Geniş eğitim alanlarına sahip ender köpek eğitim tesislerden biridir.

-Alanında uzmanlaşmış, kendini yenileyen, köpekler sevgisi çocukluktan gelen sertifikalı eğitmenlere sahip bir köpek eğitim merkezi olması da Antalya Dog Club köpek eğitim merkezinin tercih edilme nedenlerinden biridir.

Antalya dog club, Köpeklerin öncelikli olduğu bir tesistir. Köpeklerin sağlıkları, güvenlikleri ,mutlu olmaları ve iyi bir eğitim almaları öncelikli amaçtır

Pozitif eğitim anlayışı ile eğitim verilir.

– 7/24 veteriner kontrolü imkanı vardır.

– Kaliteli ve sağlıklı bir beslenme olanağı sunar. Köpeklerin sağlıkları Antalya dog club için önceliklidir. Bu anlamda üzerlerine düşen her şeyi yapmaktadır.

– Köpeklerin sosyalleşmesini sağlayan, aynı anda çok köpeğe eğitim verebilme imkanını sunmaktadır.

Antalya Dog Club İçinde Sunulan Olanaklar

  1. Köpek Eğitimi

Antalya Dog Club, köpek eğitimi konusunda oldukça başarılı bir kurumdur. Prensipleri, köpeğin ve köpek sahiplerinin mutluluğunu sağlamak olan tesis, alanında en iyi hocalarla en iyi köpek eğitimini vermek konusunda iddialıdır.

Antalya Dog Club eğitimleri:

-Temel İtaat Eğitimi

-İleri İtaat Eğitimi

-Tuvalet Eğitimi

-Koruma Eğitimi

-Yavru Köpek Eğitimi

-Av Köpekleri Eğitimi

-IPO(Schutzhund) Eğitimi

-Şov Köpeği Eğitimi

-Arama Narkotik ve patlayıcı eğitimi

– Arama – Kurtarma Köpeği eğitimi

-K9 eğitimi

  • Antalya Dog Club Temel itaat eğitimi ortalama 4/5 hafta süren bir eğitimdir. Antalya Dog club, temel itaat eğitiminde köpeğiniz, tasmalı olarak komut eğitimleri alır. Ve eğitim sonrasında köpeğiniz artık itaatkar bir köpek haline gelir. Belli başlı komutları anlar ve uygular hale gelir.
  • Antalya Dog Club İleri İtaat Eğitimi köpeğinizin tasmasız bir şekilde komutlara uymasını sağlayan bir eğitimdir. Yat, kalk, otur, bekle, gel, git, atla gibi komutları öğrenen köpek, aynı zamanda istenildiğinde kötü alışkanlıklarından kurtulabilir. Antalya’nın En İyi Köpek Eğitim Okulları denince akla gelen ilk isim, Antalya Dog club eğitimleri belirlerken sizin beklentilerinizi de göz önüne alır.
  • Antalya Dog Club tuvalet eğitimi kısa sürede yüzde yüz başarı sunmaktadır. Köpeğinizi yıpratmadan düzenlenen eğitim içerde ve dışarda olmak üzere iki koldan ilerlemektedir
  • Koruma eğitiminde de Antalya’nın En İyi Köpek Eğitim Kurumları içinde en iyi eğitimi vermek konusunda iddialıdır. Temel itaat ve ileri itaat eğitimi alan köpeğiniz, koruma eğitimi, -IPO(Schutzhund) eğitimi ve istenilen diğer eğitimleri de alabilmektedir.
  • Tasmaya ve kayışa alıştırma eğitimi, kemirme, havlama, ısırma gibi olumsuz durumlardan uzaklaştırma eğitimleri de bazen tek başına bazen e diğer eğitimlerle birlikte verilebilmektedir.

2)Köpek Oteli :

Köpek oteli, siz tatildeyken ya da başka sebeplerden köpeğinizi emanet edeceğiniz bir yer aradığınızda köpeğinizin bakımını severek üstlenen, Köpeğinizi misafir ederken fırsattan istifade ona gerekli eğitimleri de sunan çok amaçlı bir tesistir. Antalya Dog Club köpek oteli hizmetiyle sizin bir taşla çok fazla kuş vurmanızı sağlayacak bir kurumdur.

Otele girdiğiniz andan itibaren her alanın köpekler için oluşturulduğunu görebiliyorsunuz. Köpeklerin yatacakları yerlerden, eğitim alanlarına, ortak alanlardan köpek beslenmesine kadar her şeyin temelinde köpek sağlığı var. Mesela köpek beslenmesinde en kaliteli mamalar kullanılıp köpeğin özel durumları ve köpek sahiplerinin uyarıları da gözetilmektedir.

Köpekler için sosyalleşmenin ne kadar önemli olduğu konusunda hepimiz hemfikiriz. Antalya Dog Club köpek otelinin bize sunduğu en güzel şanslardan biri de budur. Köpekleriniz özgürce koşabildiği alanlarda başka köpeklerle dilediklerince oynayıp eğlencenin tadına varacaklar. Ve en önemlisi de tüm bu eğlencenin yanında köpeğimiz eve döndüğünde artık eğitimli bir köpek olacak.

Köpek sahipleri daha ne ister?

Verdikleri hizmetle rakipleri arasında fark yaratan Antalya Dog Club köpek pansiyonu sekmesinde de en başarılı performansa sahiptir.

3)Pet Taksi

Köpeklerle ulaşımın ya da kendiniz yanında değilken köpeği bir yere göndermenin zorluğu tüm köpek dostlarının korkulu rüyasıdır. Bir plan yapıldığında günlerce bu yolculuğun stresini yaşayan köpek sahibinin en büyük endişesi köpeğinin yapacağı sağlıksız yolculuktur.

Evladını otobüs bagajında uyutarak göndermenin acısını yaşayanlar bilir. İşte Antalya dog Club pet taksi imkanıyla sizin bu endişelerinizi ortadan kaldırıp huzurlu yolculuklarla köpeğinizi buluşturmaktadır. Köpeğiniz keyifle yolculuk yaparken sizin yaşayacağınız iç huzur da cabası

Bir köpek eğitmeninin gözünden incelediğimiz Antalya Dog Club, Antalya’nın en iyi köpek eğitim merkezi olma standardına sahiptir. Verdikleri hizmetin kalitesi diğerleriyle kıyaslandığında açık ara öne çıkmaktadırlar. Üstelik tüm bu hizmetlerin piyasadaki diğer köpekler arasında en uygun fiyatlı köpek eğitim merkezi olması da oldukça şaşırtıcı. Üstelik bunu, kaliteden taviz vermeden yapmak da sadece köpeklere olan düşkünlükle açıklanabilir.

Çünkü onlar “Her köpek eğitilmeyi hak eder” sloganıyla yola çıkmış köpek dostu bir köpek eğitim çiftliği. Müşterilerinin geriye dönük memnuniyet ifadeleri de bunun en güzel kanıtı olsa gerek.

Köpeğinizin eğitimi, düşünülmeden alınacak bir karar değildir. Ama söz konusu Antalya Dog Club olunca fazla düşünmeye gerek yok. Söz konusu köpeğinizse gözü kapalı emanet edebileceğiniz bir köpek eğitim merkezi aradığınızda tek adres Antalya Dog Club.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir