Alan Koruma Eğitimi

Alan Koruma Eğitimi, köpeğinizin insanları ya da eşyaları yaralamadan koruyacağı, silah sesinden etkilenmeyeceği, yabancı kişiler tarafından verilen yiyeceği kabul etmeyeceği, diğer hayvanların kışkırtmasıyla öfkelenmeyeceği ve 40 km gibi uzun mesafeleri koşacağı şekilde eğitilmesidir.

Bunu yaparken köpeğiniz, merdiven, iskele ve hendek gibi çeşitli engellerin üstesinden gelebilecek bir eğitime de sahip olacaktır. Çeşitli komutlarla yabancılara karşı bir savunma geliştirmeyi öğrenecektir.

Bu eğitim temel itaat ve ileri itaat eğitimini almış köpeklere 1 yaşından itibaren verilebilir. Ve köpeğin yapısı ve cinsi de bu eğitimi almaya müsait olmalıdır. Özellikle karakter özelliklerinin uygun olup olmadığını test etmeniz gerekir. Köpeğiniz bir yabancı ona doğru ani hareket yaptığında tepki vermiyorsa, sevecen ve korkak bir yapısı varsa cinsi ne olursa olsun koruma köpeği olmaya uygun değildir.

Bu eğitim, özel ihtiyaçları olan sizler için oluşturulan bir eğitimdir. İhtiyacınıza göre eğitimin içeriği değiştirilip artırılıp azaltılabilmektedir. Bu eğitimi almadan önce köpeğiniz,  temel itaat ve ileri itaat eğitimlerini tamamlamış olması gerekir. Eğer köpeğinizin bu  eğitimleri yoksa önce o eğitimleri sağlayıp sonra koruma eğitimine geçebiliriz.

 Alan koruma eğitimi köpeğin evini, bahçesini ya da is yerini koruması için verilir. Bu korumayı yaparken kullanacağınız komutlar öğretilir ve yabancıları fark etmesi onlara saldırdığında bırakması , havlayarak haber vermesinin sağlandığı eğitimlerdir.

Yavru Köpek Alan Koruma Eğitimi

Bazı yavru karakteri ve ırkı sayesinde ileri itaat eğitiminden önce bu eğitimi alabilmektedir. Böylelikle eğitim daha başarılı olmaktadır.

Köpeğinizin hem tatil yapıp hem de bu eğitimleri almasını sağlamanız artık çok daha kolay. Antalya’da kurduğumuz otelimizde köpeğiniz hem doğanın tadını çıkartmakta hem de sosyalleşerek eğitilmektedir. Siz tatildeyken köpeğiniz de zamanını en iyi şekilde kullanıp eğitilmiş olarak size dönmektedir.

Köpeğiniz deneyimli bir el tarafından, uzman bir koruma eğitimi alsın istiyorsanız Antalya Dog Club olarak size bu hizmeti en kaliteli şekilde vereceğimizden emin olabilirsiniz.

 Doğanın huzurlu ortamında, deneyimli ve uzaman eğitimlerle hizmet veren Antalya Dog Club Alan Koruma Eğitimi alanında size en kaliteli eğitimi sunmaktayız.

Köpeğiniz bizim için değerlidir.

Gelin tanışalım, arayın görüşelim.